Dnes je 11. 12 2023, svátek má Dana.

První zážitky ze dna.
Díky tátovi jsem si udělal v květnu u Petra kurz JOWD.Je mi 12 let a jmenuji se Honza.20_m.jpeg
Už při kurzu jsem potkal super lidi a hláška :,,Honzo stojíš mi na ploutvi“předznamenala veselé zážitky, které prožiji při potápění. Hned po kurzu mě táta vzal do Dahabu.

Už první zážitek z letiště v Sharmu,kdy jsme se dohadovali s taxikářema za kolik nás odvezou do Dahabu na naší vytouženou základnu Planet Oasis ve mně zanechalo hluboké dojmy:teplo,czek pointy,ukrutná špína v Dahabu a jak kozy recyklují pet lahve, to vše byl zážitek.

Všechny ponory se konali v okolí Dahabu.Na základně jsme potkali Nuna Gomeše, který se tady před rokem ponořil do 318,25m.Prý to trvalo 11hodin - 1hodinu dolu a 10hodin nahoru.Když tam poskakoval kvůli sponzorům, tak jsem si ho nechal podepsat na první stránku v log booku.

63_m.jpeg A ted´ k potápění.
Pohoda klídek pelešárna.Hned při prvnim ponoru kdy táta ze mě šedivěl jak sem jezdil nahoru a dolu ještě k tomu jako turbína což mi zůstalo.A při druhem ponoru jsem viděl skutečného žraloka.Je pravda,že štěstí sedne i na vola,tedy mě .Další zážitky nenechali na sebe dlouho čekat.Náš dive master Vahid furt spal.Chobotnice,želvy,perutýni,manty,mureny a další zvěrstva už na nás čekali.Dokonce jsme si na dně moře ve 20m hráli na kosmonauty. Vyfoukli jsme si žakety ,sundali ploutve a skákali salta ,METRIXE atd.Byla to uplná bomba. Díky těmto zážitkům se těším na další společné ponory s tátou.

Honza

Další fotografie naleznete zde.

Vloženo: 04. 08. 2006

Seznam akcí

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4291
Týdně
  3084
Měsíčně
  3921
Pouze o dovolené
  3185
Celoročně
  2693
Nepotápím
  2778

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software