ryba

Home
Autor
Galerie
Technika
Komerce
Kontakt

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.petrkral.com" target="_blank"><img src="http://www.petrkral.com/ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Petr Král" title="Petr Král" /></a>


Proč fotím?

Jsou dny, které se vlečou a hodiny co ani nestihneme postřehnout. Veškerý náš osobní čas plyne v prostoru všedních a svátečních dní podle toho, co právě děláme a kde a s kým jsme. Někdy mívám pocit marnosti a jindy stačí chvilka a vše je napraveno a jde opět správným směrem.

Mezi tím jsme stále všichni a to je ta jediná spravedlivost života a smrti. Pokud něco umí zastavit čas a donutit nás k zamyšlení, tak jsou to právě fotografie a tichý okamžik, který nám uchovávají. To je asi ten zvláštní důvod proč fotím a baví mě stále pohled přes hledáček s prstem připraveným na spoušti.

Voda je má práce, radost a život , za což stále děkuji mnoha náhodám ,momentům a zajímavým lidem.To, že dnes mohu dělat vše společně, uchovávat si vzpomínky a stále plánovat s přáteli další klukovská dobrodružství s fotoaparátem v ruce je štěstí, kterého si vážím a přeji ho i všem ostatním.

Dát obrazu správný prostor, perspektivu, barvy, nápad a další kreaci to je snem každého fotografa.To, že je pod vodou málo světla, vyšší tlak a všechno vlhne jsou jen některé detaily, které k tomu patří a právě s nimi je dobré se přátelit a pochopit jejich podstatu a smysl.


Cesta je pro mě důležitější než cíl a fotografie mi ji dláždí ať jsem kdekoliv.podpis_cerny1.jpg

 Created (c) ATM+, 2005
Copyright (c) Petr Král. Všechna práva vyhrazena. Použití fotografií i textů je dovoleno pouze po souhlasu autora.
Petr Král