Dnes je 3. 12 2021, svátek má Svatoslav.

Uwatec - bezpečnost
DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ SDĚLENÍ

14.července 2003 oznamuje firma UWATEC AG v kooperaci s firmou US Consumer Product Safety Commission, že dobrovolně stahuje všechny počítače UWATEC Smart. Týká se to všech tří typů počítačů řady Smart : Smart PRO - náramkový model, Smart PRO - konzole a Smart COM - konzole. Chyba v software v těchto počítačích může vést k tomu, že varovné signály nebudou náležitě fungovat a může dojít k zablokování displeje. Jestliže se tak stane, na displeji se ukážou nesprávné údaje, např. hloubka, tlak v lahvi, rychlost výstupu atd.

Počítače Smart byly prodávány od února 2002 do července 2003.

Prosíme vás o přijetí následujících opatření:

1. Prosím zastavte neprodleně prodej těchto přístrojů. Překontrolujte stav ve skladu a vraťte stávající přístroje v náhradní dodávce dojde k výměně u firmy UWATEC.

2. Prosím vystavte přiložený plakát na dobře vyditelné místo. Měl by být vystaven 120 dní na nepřehlédnutelném místě v prostoru, ve kterém se tyto přístroje prodávají. V případě, že máte specielně vyhraněný prostor pro bezpečnostní sdělení, vystavte tento plakát na toto místo.

3. Oznamte Vašim zákazníkům, kteří vlastní počítač řady Smart, že Vám mají tento odevzdat. Tyto přístroje nám taktéž vraťte a my Vám je bezplatně vyměníme za náhradní počítače.

Po obdržení přístroje Vám nejpozději do 90ti dnů zašleme náhradní počítač Smart.

Litujeme velice nepříjemností, které vám tímto stažením nastaly a předem děkujeme za vaši pohotovou reakci a spolupráci. Jestliže máte dotazy nebo potřebujete další informace rádi Vám je zdělíme na vyžádání.

S pozdravem

T.IIIe

Obchodní vedení SCUBAPRO - UWATEC GmbH


BEZPEČNOSTNÍ VÝMĚNNÁ AKCE
POČÍTAČE UWATEC SMART PRO A SMART COM

Chyba v software v těchto počítačích může vést k tomu, že varovné signály nebudou náležitě fungovat a eventuelně může dojít k zablokování displeje. Jestliže se tak stane, ukážou se nesprávné údaje, např. hloubka, tlak v láhvi, rychlost výstupu atd.

Bezplatně obdržíte náhradní počítač.

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  3926
Týdně
  2766
Měsíčně
  3287
Pouze o dovolené
  2897
Celoročně
  2403
Nepotápím
  2485

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software