Dnes je 19. 4 2024, svátek má Rostislav.

Potápěčský klub


Pokud se chcete seznámit s novými a zajímavými lidmi,najít si nové kamarády,mít s kým vyrážet na potápěčské akce a cesty, tak není nic jednoduššího než příjít mezi nás.

Jsme jeden ze dvou stovek klubů sdružených pod hlavičkou Svazu potápěčů České republiky.Registrujeme více než dvěstě členů a příznivců klubu téměř ze všech krajů naši republiky.Působíme v libereckém kraji a kromě organizování potápěčských a dalších akcí doma i v zahraničí je klub místem k výměně Vašich zkušeností, plánování a přípravě vodních aktivit nebo potápěčských expedic a podobně. Je zdrojem informací o zajímavých novinkách, cenově výhodných nákupech techniky a řadě dalších výhod pro všechny registrované členy.Garantem kvalitních služeb s řadou výhod je pro všechny členy po léta též naše potápěčská škola a firma.

Náš klub a jeho aktivity jsou financovány z ročních členských příspěvků,sponzorských darů a grantů.Níže jsou základní informace pro členy klubu i případné zájemce o členství nebo finanční podporu jeho aktivit.

Základní služby,výhody a slevy pro členy.
Ať jste na začátku nebo již staří mazáci vždy ke svému potápění budete něco potřebovat.Je vždy milé mít všechny služby pod jednou střechou a za zvýhodněné ceny.

Členské příspěvky na rok 2024
Členi hradí jednou ročně příspěvek, jak již bylo výše zmíněno. Vzhledem k členské základně a dalším zvýhodněným kategoriím (studenti,manželé atd.) se snažíme držet vše v rozumné výši.

Bazén
Pronájem bazénu v Liberci a  Jablonci nad Nisou pro naše členy klubu.

Pokec s přáteli
Kontakt s přáteli v klubu, informace a dotazy všeho druhu.


E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4382
Týdně
  3162
Měsíčně
  4024
Pouze o dovolené
  3272
Celoročně
  2779
Nepotápím
  2869

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software