Dnes je 24. 5 2024, svátek má Jana.

Cestování,zájezdy,last moment a letenky do celého světa

Vážené dámy a pánové, milí zákazníci, vítáme Vás na info stránce naší cestovní agentury.

Našim zákazníkům u nás nabízíme široký výběr zájezdů do všech koutů světa. cesty_001_2.jpgNepreferujeme přitom žádnou z našich partnerských CK, vždy se snažíme nabídnout takový zájezd, který co nejlépe splňuje představu klienta o jeho dovolené. Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako pořádající cestovní kancelář.
Naše další služby jsou pro Vás zdarma a našim hlavním cílem je úspora Vašeho času a spokojenost klienta.Snažíme se v maximální míře o komunikaci elektronickou a telefonní formou.
Pomůžeme Vám s výběrem pro Vás nejvýhodnější dovolené či služební cesty na všech webových stránkách či v katalogu CK. Veškeré slevy, které CK nabízejí, u nás dostanete také (nabídky last minute, "na poslední chvíli", % slevy při zahájení prodeje, děti zdarma apod.).
Zajistíme Vám pobytovou dovolenou v zahraničí i tuzemsku, poznávací zájezdy, prodej letenek do celého světa a další služby dle Vašich individuálních požadavků.

Nejčastěji kladené otázky našimi klienty.

Proč nakupovat prostřednictvím cestovní agentury
Výběr zájezdu a jeho rezervace
Způsob uhrazení zájezdu
Zaslání pokynů před odjezdem, letenek a voucheru

Zajistíme Vám kompletní cestovní pojištění allianz_logo_m.jpg

Z čeho je u nás možné vybírat Vaši dovolenou

Pro vaše cestování jsme dobře vybaveni...


Jsme autorizovanými prodejci zájezdů od cca 40 CK a služby těchto cestovních kanceláří vám dokážeme zprostředkovat včetně všech výhod a informací které na internetu nenajdete.Pokud si vyberete z jejich nabídky dořešíme za vás veškeré náležitosti k Vašemu pohodlnému odjezdu.Samozřejmostí je garance stejné ceny hotelu a služeb,které si vyberete.Pokud nechcete brouzdat po internetu a ztrácet čas,rádi Vám dle vašeho požadavku odpovídající zájezd vybereme a zarezervujeme.Zajistíme Vám i akce pro větší skupiny,kluby a podobně.

Zde je jen několik příkladů CK které zastupujeme a se kterými spolupracujeme při zajišťování vašich i našich cest po celém světě.

Logo Čedok


Logo Eximtours

Nejstarší cestovní kancelář u nás -jistota kvality od roku 1920.
Tuzemské zájezdy ˇ zahraniční zájezdy do 50 zemí 5 kontinentů , vlastní dopravou, autobusem a letecky. ČR, SR, Evropa a celý svět. Pobytové, poznávací, lyžařské a exotické zájezdy. Dovolená na míru, letenky, jízdenky, víza vstupenky do divadel a na nejlepší muzikály.
Vítěz ankety Czech Travel -nejlepší cestovní kancelář roku 2004.


Cestovní kancelář EXIM Tours zahájila činnost letní sezónou roku 1993. Od té doby prochází velice dynamickým vývojem. V současnosti se řadí mezi pětici nejvýznamnějších touroperátorů na českém trhu a v některých oblastech činnosti je dokonce na prvním místě. Realizační tým firmy dnes čítá více než čtyři desítky zaměstnanců a přibližně stejný počet delegátů v destinacích, kam směřují naše zájezdy.

Logo Firotour


Logo Siam Travel

FIRO-tour je dnes známá a renomovaná česká cestovní kancelář, která působí na českém trhu 15. rokem. Je to cestovní kancelář s bohatou zkušeností a je vybavena velice dobrou znalostí českých tržních poměrů. Stejně dobře se orientuje i v dění světového měřítka, zejména v oblasti komunikace se zahraničními partnery po celém světě. Dnes patří CK FIRO-tour mezi tři největší cestovní kanceláře v České republice a vytvořila si za dobu svého působení vztahy a pevné vazby na zahraniční svět.


Cestovní kancelář Siam Travel International, s.r.o. je na českém trhu od rohu 1992 a je specializovaná především na kvalitní dovolenou pro náročnější klientelu. V naší nabídce je více jak 50 zemí na pěti kontinentech. Všechny zájezdy realizujeme letecky s renomovanými leteckými společnostmi přímo z Prahy a z Vídně. Úspěšné jsou zejména charterové lety Praha-Bangkok 2 x týdně a nový projekt chárterových letů do Brazílie. Důraz klademe především na profesionální servis českých průvodců a delegátů, kteří jsou v Thajsku, Brazílii, Singapuru, Indii, Bali, Indonesii, Číně, JAR, Srí Lance, Izraeli, Egyptě, SAE, Mexiku a Dominikánské republice. V ostatních zemích má anglicky mluvící delegáty.

animation1.gif
Cestovní kancelář AZUR REIZEN zahájila svoji činnost v roce 1996.Specializuje se na Tunisko,Egypt,Turecko,Tabarku.V nabídce naleznete řadu hotelů a destinací pro rodiny s dětmi i luxusní dovolené pro náročné klienty.


E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4437
Týdně
  3202
Měsíčně
  4060
Pouze o dovolené
  3314
Celoročně
  2811
Nepotápím
  2900

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software