Dnes je 18. 6 2024, svátek má Milan.

Výběr zájezdu a jeho rezervace

foto-12.jpgPokud Vás při prohlížení webových stránek nebo katalogů některá nabídka zaujme nebo jste se již pevně rozhodli pro konkrétní zájezd, zavolejte na tel. číslo 483 317 117 (pondělí až pátek od 9.00-17.00 hodin) nebo nám pošlete na náš email deaws@deaws.cz Váš požadavek a specifikaci zájezdu.
Rádi Vás budeme informovat o nejaktuálnější nabídce, zodpovíme Vaše případné dotazy a vysvětlíme vše potřebné.Ověříme za Vás též volná místa a další náležitosti.
U nabídky last minute zajezdů se velmi rychle vše mění, důležitá je rychlost reakce a komunikace mezi námi. Vzhledem k tomu, že prodáváme především zájezdy jiných cestovních kanceláří,musíme vždy volná místa telefonicky prověřit u pořadatele zájezdu. Je-li zájezd volný, provedeme závaznou rezervaci na Vaše jméno. Pokud má pořadatel zájezd vyprodán, prověříme jiné alternativní možnosti, které bychom Vám mohli nabídnout. Ihned Vás budeme telefonicky kontaktovat. Jména pořadatelů zájezdů Vám rádi sdělíme ve chvíli, kdy se rozhodnete zájezd závazně objednat přes naši cestovní agenturu.
Pro závaznou rezervaci zájezdu od klientů potřebujeme základní údaje do cestovní smlouvy (jména cestujících, adresy, rodná čísla, popř. číslo pasu, číslo faxu). Cestovní smlouvu za klienty vyplníme a zašleme emailem společně s "Všeobecnými podmínkami" příslušného pořadatele zájezdu a pokyny pro platbu zájezdu (číslo našeho účtu,konstantní symbol, variabilní symbol,specifický symbol). Na cestovní smlouvě je vždy uveden pořadatel zájezdu včetně adresy, tel. a faxového čísla i IČO. Svým podpisem na přihlášce klient stvrzuje, že jménem svým i všech přihlášených účastníků souhlasí s "Všeobecnými podmínkami" příslušného pořadatele zájezdu.Cestovní smlouvu je třeba nafaxovat podepsanou zpět. Platba zájezdu musí být vždy provedena do doby,kdy přestane platit nezávazná předběžná rezervace u pořadatele zájezdu.

Zpět na stránku cestování

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4536
Týdně
  3302
Měsíčně
  4145
Pouze o dovolené
  3402
Celoročně
  2891
Nepotápím
  2989

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software