Dnes je 18. 6 2024, svátek má Milan.

DAN - Divers Alert Network


Pro tento typ pojištění u známé specializované společnosti DAN je možno zajistit pojištění pro Vaše potápění po celém světě v sazbách na celý rok. Podrobné informace Vám poskytneme na vyžádání. Záleží na frekvenci Vašeho potápění a Vašich dalších požadavcích. Je možno dopojistit Vaše rodinné příslušníky.

Co je DAN?

DAN znamená Divers Alert Network /záchranná sít pro potápěče/
DAN byl založen v roce 1980 na základě iniciativy spolehlivých vědců a univerzitních profesorů s mezinárodní reputací v USA a Itálii,kteří pochopili,že řídit potápěčské záchranářství vyžaduje speciální znalosti,nikoliv běžně zřízené jako část normální zdravotnického složní.

Jaké je poslání DANU?

Posláním DANu je činnost a provádění mezinárodní sítě center tísňového volání se službou 24 hodin denně.DAN zaručuje v případě nebezpečí specializovanou asistenci každému potápěči kdekoliv na světě.

DAN také poskytuje potápěčské zdravotnické rady,provádí výzkum v potápěčské bezpečnosti,organizuje kurzy a semináře s cílem zvýšení znalostí a význam odpovědnosti rekreačních potápěčů.Poskytuje finanční a technickou asistenci v hyperbarických léčebných centrech v rozvojových zemích.

Mezinárodní síť DAN je formována nezávislými nevýdělečnými organizacemi(DAN Amerika,DAN Evropa,DAN Japonsko,DAN Jižní Amerika a DAN S.E.A.P.),kteří fungují sami prostřednictvím poplatků placených jejich vlastními členy,zaručují potápěčům nejlepší a světově nejrozsáhlejší asistenci.

 

dan-deleni.gif

Pět centrálních center tísňového volání je Austrálie-Royal Adelaide Hospital,Evropa-REGA Zurich,Japonsko-Fakulta medicíny University Tokyo,USA-Duke University Medical Center North Carolina a v Jižní Africe-Johannesburu.

V Evropě DAN vytvořil síť center tísňového volání pro jednotlivé jazykové oblasti,řízené uznávanými národními specialisty pracujícími ve spolupráci s DAN Europe Central Office a DAN International.Do působnosti DAN Europe spadá rovněž střední východ a Indický oceán,kde jsou tři centra tísňového volání v Hurghadě a Sharm El Sheikh v Egyptě a na Maledivách.

Jaké jsou výhody členství v DAN?

Vstoupit do DAN znamená aktivně se zapojit do největší globální potápěčské organizace s více než 200 000 členy na celém světě a souhlasit s věnováním důležitého příspěvku pro práci DANu se zárukou bezpečí všech potápěčů a na výskum potápěčského lékařství.Každý člen rovněž získá osobní výhody a servis.

Co je DAN asistence?

24 hodin denně potápěčská zdravotní asistence,poskytována světově uznávanými specialisty v oboru.Organizace transportu do hyperbarického centra,terapeutická podpora a pokud je zapotřebí léčebná pomocná repatriace.Rady a odpovědi na otázky o potápěčském lékařství a bezpečnosti.Cestovní asistence při jakékoliv škodě nebo neočekávané nemoci prostbudova.jpgřednictvím servisu DAN Travel Assist.Cestovní asistence pro členy rodiny.

V případě pomoci volejte mezinárodní centrálu: +390396057858

Co zahrnuje pojištění?

Speciální pojistku pro potápěčské aktivity,prostřednictvím nejlepší pojišťovací společnosti s působením po celém světě a bez jakýchkoliv zbytečných nákladů.Okamžitá aktivace pojišťovacího krytí a nepovinná možnost obdržení příslušných dokumentů během 24/48 hodin v Evropě.Asistence a vyřízení potřebných formalit v případě nehody.

Jaké poskytuje DAN dokumenty a ostatní osobní výhody?

Členská karta s osobními daty a telefonními čísly,kam volat v případě nebezpečí.Mezinárodní pojišťovací certifikát.Předplatné mnohojazyčného mezinárodního časopisu Alert Diver obsahující nejnovější informace o potápčském lékařství a bezpečném potápění.Katalog pomůcek první pomoci,knihy,diapozitivy,videa atd.

Jaké provádí DAN výcvikové aktivity?

Možnost účastnit se na výzkumných programech.Informace o statistických údajích z databanky DAN prostřednictvím vydávaných publikací.Kurzy a opakovací vzdělávací semináře zaměřené na první pomoc pro potápěče.

 

 

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4536
Týdně
  3302
Měsíčně
  4145
Pouze o dovolené
  3402
Celoročně
  2891
Nepotápím
  2989

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software