Dnes je 18. 6 2024, svátek má Milan.

Služby,výhody a slevy pro členy klubu s platnou registrací.
Vstup zdarma včetně používání vlastní výstroje do bazénu v Liberci v zimním období. Pravidelné "úterky" vždy od 19,00-20,00 hod. pronajímáme k tréningu a relaxaci členů a jejich rodinných příslušníků.

Při zvyšování potápěčských certifikací bude členům klubu a jejich rodinným příslušníkům pří přihlášení a úhradě odečtena z každého kurzu od AOWD až po DIVEMASTERA prémie 500,-Kč.

Z každého nového účastníka OWD či P* ,který úspěšně dokončí základní kurz a bude na začátku přiveden platným členem klubu,bude tomuto členu poskytnuta prémie 300,-Kč jako sleva při využití dalších služeb.Slevy se sčítají!
V případě skupiny 5 a více účastníků bude prémie 2500,-Kč za stejných podmínek.Tyto prémie je možné čerpat kdykoliv v průběhu celého roku.

Při nákupu zboží a techniky při platbě v hotovosti v kamenném obchodě nebo pokud jste zboží neobjevili v internetovém obchodě můžete využít i těchto množstevních slev.
nad 1000,-Kč 6%
nad 3000,-Kč 8%
nad 8000,-Kč 10%
nad 15000,-Kč je sleva řešena individuálně

V případě rezervace katalogového zájezdu u naši cestovní agentury od partnerských CK kamkoliv ve světě, obdrží každý dospělý prémii 100,-Kč a děti 50,-Kč.Tímto chceme podtrhnou že při rezervaci Vašich soukromých i služebních cest u nás jste s námi mobilem,faxem,mailem atd. komunikovali zcela zdarma!Ceny produktů budou vždy odpovídat trhu a Vámi vybraných ceníků a CK.Při zájezdech Last moment je prémie o 50% nižšší.

Při plnění tlakových lahví směsmi je pro členy sazba 8,-Kč/litr vzduchu a každé třetí plnění 50% sleva ze základní ceníkové sazby.Tedy při pravidelném plnění je cena jen 7,50 Kč/litr!!

Při pravidelném servisu regulátorů (nejpozději po 12 měsících od předchozí revize v našem servisu) bude pro členy sleva 25% na celkovou fakturaci vč.DPH tj. veškeré práce a náhradní díly.Nově máme připraveny servisní listy a všechny naše pravidelné zákazníky budeme informovat jeden měsíc před uplynutím 12-ti měsíců od poslední revize a možnosti využití zlevněného servisu.V meziobdobí servisních prohlídek je možno vždy po dohodě přeměřit správnost LP,zkontrolovat filtry,vnější kroužky.Toto zcela zdarma pouze za cenu materiálu též s 15% slevou.Totéž platí pro majitele, kteří si u nás nový regulátor teprve zakoupí.

Na půjčovné potápěčské techniky dle platného ceníku bude členům klubu poskytována sleva 25% po podpisu smlouvy o zapůjčení výstroje.Bez akontace a dalších záloh na akce v ČR.

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4536
Týdně
  3302
Měsíčně
  4145
Pouze o dovolené
  3402
Celoročně
  2891
Nepotápím
  2989

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software