Dnes je 19. 6 2024, svátek má Leoš.

Freediving - setkání v Liberci

dsc_0014.jpgV pátek 2.prosince 2005 jsme byli osobně pozváni našimi přáteli Danem Exnerem,Martinem Štěpánkem a pořadateli na povídání a promítání filmů o freedivingu (volném potápění).Akce se uskutečnila na libereckém bazéně a současně si diváci mohli vyzkoušet svoji výdrž ve statické apnoi.Dali jsme tedy dopředu vědět i ostatním zájemcům a členů našeho klubu.
Po devatenácté hodině se v prostorách restaurace a tribuny sešlo kolem stovky lidí a všichni se postupně usadili na schodech bazénové tribuny.
Naše partička se sťukla již v restauračce a disciplinovaně jsme po drobném osvěžení přešli do prostor bazénu s ostatními diváky a kamarády z jiných klubů.dsc_0062.jpgDan se ujal slova a přivítal nás všechny společně při ukázce krátkých video klipů pod vodní hladinou.Následoval zajímavý program – Film o světovém rekordu 103m Martina z loňského roku v Řecku, kurzy freedivingu,beseda a odpovědi na otázky spolu s Martinem a zkouška již zmiňováné statické apnoe (výdrž na nádech v klidu).Diváci se dotazovali na řadu odborných i osobních otázek a kluci trpělivě odpovídali.
Nakonec otázky byly slosovány a kdo myslíte,že vyhrál dotaci na zájezd? No přeci člen klubu D.E.A.W.S. Marcel Křenek?! Určitě něco napíše o tom, jak se tyto náhody dělají:-)
Celý večer jsme si užili a tímto bychom chtěli klukům a všem pořadatelům poděkovat.Osobně vím co znamená něco pořádat a tak jsem si večer užíval dvakrát. Petr Král
P.S.Pokud někdo z této akce chce fotky tak se ozvěte.

Fotografie z této akce naleznete zde.

 

Vloženo: 05. 12. 2005

Seznam akcí

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4536
Týdně
  3302
Měsíčně
  4145
Pouze o dovolené
  3402
Celoročně
  2891
Nepotápím
  2989

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software