Dnes je 24. 5 2024, svátek má Jana.

OWD - kurz pro začínající potápěče
Základní informace o kurzu přístrojového potápění-začátečník - I.A.N.T.D. Open Water Diver
Podmínkou účasti na výcviku je věk min.10 let (nezletilý s písemným souhlasem rodičů), zdravotní způsobilost, základní potápěčská výstroj ABC (maska, dýchací trubice, ploutve), 1 krát pas.fotografi zaslat mailem, plavecká zdatnost. V dostatečné době předem doporučujeme účast ve výcviku potvrdit formou závazné přihlášky.

Aktuální termíny:
D
etailní info na vyžádání zdělíme osobně zájemcům - kontaktujte nás.

1/ Termíny dle domluvy se zájemmci ve skupině. Kurz bude probíhat u nás.(Liberecký kraj) - možno i jako dárek k narozeninám, vánocům a podobně v podobě dárkového poukazu. Zájemci o kurz potápění se můžou informovat na našich kontaktech zde.

2/ V průběhu roku je možno pro skupinky přátel ( 5 - 6 účastníků) připravit vhodný individuální termín v našem kraji, u Rudého moře ,Chorvatsku, Rakousku atd..Termíny dle vzájemné domluvy. Stačí nás kontaktovat.

Individuální a skupinové termíny dle vaši potřeby, další podrobné informace a Vaše dotazy můžete konzultovat osobně u instruktora.

Program:
Obsahem kurzu je 6 teoretických lekcí na učebně,jednotlivé lekce v bazénu(chráněné vodě) a 4 ponory s přístrojem ve volné vodě.Celý průběh bude upřesněn na úvodní hodině a doplněn o časový kalendář Vašeho kurzu.Kalendář Vám bude poskytnut v dostatečné době před zahájením Vašeho kurzu.Vaše výuka probíhá v malé skupině max. 6 cvičenců a každý obdrží na celou dobu kurzu vlastní vybavení.
Podívejte se na fotografie z průběhu našich kurzů - Dobrá nálada a skvělá parta je u nás na kurzech odborně kontrolována :-) .Pokud o tom již delší dobu sníte - stačí přijít a přihlásit se jako to udělali tito před vámi...

Fotky z některých našich kurzů: duben květen červen říjen

Zde si můžete prohlédnout video, jak takový kurz u nás probíhá a co vše obnáší, aby jste se naučili potápět kvalitně a bezpečně.

 https://youtu.be/-HbgEJH74gw

Délka:
Kurz bude trvat dle stanoveného kalendáře (6-14dní dle programu a intenzity výuky). Během této doby budou postupně probírána jednotlivá témata zpřístrojového potápění a uskutečněny Vaše praktické ponory v bazénu a volné vodě.


Cíl:certifikace_owd.jpg
Kurz potápění I.A.N.T.D. OWD je určen začínajícím potápěčům,kteří již od samého začátku kladou důraz na maximální bezpečnost. Naučí Vás potřebným znalostem a dovednostem při potápění spřístrojem a umožní Vám bezpečně a příjemně se věnovat tomuto krásnému sportu.Je určen především pro ty,kteří chtějí dosáhnout co možná nejvyšší přípravy k zajištění své bezpečnosti. Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky, která se skládá z teoretických a praktických znalostí získaných vkurzu, Vám bude uděleno: OWD osvědčení potápěče ve volné vodě včetně nástěnného diplomu a mezinárodní kvalifikační karty OWD I.A.N.T.D.

Cena:
7.400,-Kč

Tento kurz je možno součastně rozšířit o další kvalifikaci OWD-NITROX,AOWD,AOWD-NITROX.V případě absolvování s kurzem OWD-NITROX atd. bude celková cena slevena v kurzovním balíčku.

Zahrnuje:
Výuku praktickou i teoretickou vprůběhu celého kurzu. Zapůjčení potápěčské výstroje AQUA-LUNG - neoprénový oblek , zátěžový opasek ,plicní automatiky a manometr, kompenzační vesta (jacket), tlaková láhev ,plnění tlakových lahví.Vstupy do bazénu.Učební manuál OWD (v češtině)který Vám zůstává a další materiálně technické pomůcky.

Nezahrnuje:
ABC(maska,dýchací trubice,ploutve)a nůž. Každý účastník musí mít vlastní ABC - ohledně výstroje je možno se poradit předem u nás.
Administrativní záležitosti - mezinárodní kvalifikační karta OWD - certifikační poplatek 700,-Kč V případě zájmu máte možnost absolvovat kurz u moře.V tomto případě budou náklady na ubytování atd.stanoveny předem pro daný termín kurzu.

Absolventi kurzu získají slevu 5% na nákup materiálu v našem obchodě.
Též se po úspěšném absolvování kurzu můžete stát členy našeho potápěčského klubu se všemi výhodami a to na rok zcela zdarma!

Přihláška do kurzu

 

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4437
Týdně
  3202
Měsíčně
  4061
Pouze o dovolené
  3314
Celoročně
  2811
Nepotápím
  2900

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software