Dnes je 18. 6 2024, svátek má Milan.

P* CMAS - kurz pro začínající potápěče
Základní informace o kurzu přístrojového potápění-začátečník - P*
Podmínkou účasti na výcviku je věk min.14 let (nezletilý s písemným souhlasem rodičů), zdravotní způsobilost, základní potápěčská výstroj ABC (maska, dýchací trubice, ploutve), 1 krát pas.fotografi zaslat mailem, plavecká zdatnost. V dostatečné době předem doporučujeme účast ve výcviku potvrdit formou závazné přihlášky.

Aktuální termín:
Individuální a skupinové termíny, další podrobné informace a Vaše dotazy můžete konzultovat osobně u instruktora.

Program:
Obsahem kurzu je 6 teoretických lekcí na učebně,jednotlivé lekce v bazénu(chráněné vodě) a 5 ponoru s přístrojem ve volné vodě.Celý průběh bude upřesněn na úvodní hodině a doplněn o časový kalendář Vašeho kurzu.Kalendář Vám bude poskytnut v dostatečné době před zahájením Vašeho kurzu.Vaše výuka probíhá v malé skupině max. 6 cvičenců a každý obdrží na celou dobu kurzu vlastní vybavení.
Přesné charakteristiky a požadavky na tuto potápěčskou kvalifikaci naleznete ve Výcvikových směrnicích.

Fotky z některých našich kurzů  duben květen červen říjen - Dobrá nálada a skvělá parta je u nás na kurzech odborně kontrolována:-)

Délka:
Kurz bude trvat dle stanoveného kalendáře (6-14dní dle programu a intenzity výuky). Během této doby budou postupně probírána jednotlivá témata zpřístrojového potápění a uskutečněny Vaše praktické ponory v bazénu a volné vodě. p1card_m.gif

Charakteristika P*:
Potápěč způsobilý bezpečně a správně používat veškerou výstroj sportovního potápěče se vzduchovým dýchacím přístrojem a vycvičený k samostatnému potápění ve volné vodě do 20 m bez dekompresních zastávek, v doprovodu osoby s kvalifikací vedoucího potápěče a instruktora hlouběji.
Odpovídá požadavkům ČSN EN 14153 -2.

Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky, která se skládá z teoretických a praktických karta_p2_jm_m.jpgznalostí získaných vkurzu, Vám bude uděleno osvědčení potápěče ve volné vodě včetně nástěnného diplomu a mezinárodní kvalifikační karty potápěče P* CMAS.

Cena:
7.400,-Kč

Zahrnuje:
Výuku praktickou i teoretickou v průběhu celého kurzu. Zapůjčení potápěčské výstroje AQUA-LUNG - neoprénový oblek , zátěžový opasek ,plicní automatiky a manometr, kompenzační vesta (jacket), tlaková láhev ,plnění tlakových lahví.Vstupy do bazénu.Učební materiály (v češtině) a další materiálně technické pomůcky.

Nezahrnuje:
ABC(maska,dýchací trubice,ploutve)a nůž. Každý účastník musí mít vlastní ABC - ohledně výstroje je možno se poradit předem u nás.
Administrativní záležitosti - mezinárodní kvalifikační karta P* CMAS - certifikační poplatek 700,-Kč V případě zájmu máte možnost absolvovat kurz u moře.V tomto případě budou náklady na ubytování atd.stanoveny předem pro daný termín kurzu.

Absolventi kurzu získají slevu 5% na nákup materiálu v našem obchodě.
Též se po úspěšném absolvování kurzu můžete stát členy našeho potápěčského klubu se všemi výhodami a to na rok zcela zdarma!

Přihláška do kurzu

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4536
Týdně
  3302
Měsíčně
  4145
Pouze o dovolené
  3402
Celoročně
  2891
Nepotápím
  2989

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software