Dnes je 24. 5 2024, svátek má Jana.

P*** CMAS - vedoucí potápěč


Základní informace o kurzu přístrojového potápění - P*** CMAS 
Podmínkou účasti na výcviku je věk min.18 let a být držitelem kvalifikačního stupně P** CMAS nebo potápěčské kvalifikace jiného systému určeného SPČR, zdravotní způsobilost, potápěčská výstroj odpovídající rozsahem a účelem tomuto kurzu.V dostatečné době předem doporučujeme účast ve výcviku potvrdit formou závazné přihlášky.

Do udělení kvalifikace CMAS P*** musí potápěč uskutečnint nejméně 60 ponorů ve volné vodě z toho nejméně 30 v náročnějších podmínkác a získat  osvědčení z poskytování resuscitace.

Aktuální termín:
Individuální a skupinové termíny, další podrobné informace a Vaše dotazy můžete konzultovat osobně u instruktora.

Program:
Obsahem kurzu je tvořen z teoretických lekcí na učebně a ponoru s přístrojem ve volné vodě.Celý průběh bude upřesněn na úvodní hodině a doplněn o časový kalendář Vašeho kurzu.Kalendář Vám bude poskytnut v dostatečné době před zahájením Vašeho kurzu.
Přesné charakteristiky a požadavky na tuto potápěčskou kvalifikaci naleznete ve Výcvikových směrnicích.

Délka:
Kurz bude trvat dle stanoveného kalendáře a s ohledem na zkušenost a praxi uchazečů. Během této doby budou postupně probírána jednotlivá témata z přístrojového potápění a uskutečněny Vaše praktické ponory na volné vodě. cmas_karta_3_m.jpg

Charakteristika P***:
Plně vycvičený a zkušený potápěč, schopný vést skupinu potápěčů při potápění ve volné vodě do hloubky odpovídající jejich kvalifikaci. Může vykonávat funkci vedoucího potápěče a pomáhat s dozorem nad účastníky potápěčského výcviku. Odpovídá požadavkům ČSN EN 14153 -3.

Poznámka: Maximální kvalifikace, které může potápěč dosáhnout. V jiných systémech odpovídá kvalifikaci divemastera. Můžete se účastnit nejnáročnějších specializačních kurzů (Trimix, rebreather, apod.).karta_p2_jm_m.jpg

Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky, která se skládá z teoretických a praktických znalostí získaných v kurzu, Vám bude uděleno osvědčení potápěče ve volné vodě včetně nástěnného diplomu a mezinárodní kvalifikační karty potápěče P*** CMAS. 

Cena:
15.900,-Kč

Zahrnuje:
Výuku praktickou i teoretickou v průběhu celého kurzu. Učební materiály (v češtině) a další materiálně technické pomůcky.

Nezahrnuje:
Výstroj potřebnou k ponorům na volné vodě vč. kompasu,deco bóje a dalších pomůcek. Ohledně výstroje je možno se poradit předem u nás.Administrativní záležitosti - mezinárodní kvalifikační karta P*** CMAS - certifikační poplatek 700,-Kč V případě zájmu máte možnost absolvovat kurz u moře.V tomto případě budou náklady na ubytování atd.stanoveny předem pro daný termín kurzu.

Absolventi kurzu získají slevu 5% na nákup materiálu v našem obchodě.
Též se po úspěšném absolvování kurzu můžete stát členy našeho potápěčského klubu se všemi výhodami a to na rok zcela zdarma!

Přihláška do kurzu

 

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4437
Týdně
  3202
Měsíčně
  4060
Pouze o dovolené
  3314
Celoročně
  2811
Nepotápím
  2900

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software