Dnes je 18. 7 2024, svátek má Drahomíra.

Adv.OWD - pokročilý potápěč


Základní informace:
Podmínkou účasti na výcviku je kvalifikace OWD IANTD nebo ekvivalentní (CMAS P*,OWD PADI,OWD SSI atd.),evidence Vašich dosavadních ponorů,věk min.12 let (nezletilý předloží písemný souhlas rodičů), zdravotní způsobilost, vlastní potápěčská výstroj (případně Vás vybavíme),pas.fotografi, plavecká zdatnost. V dostatečné době předem doporučujeme účast ve výcviku potvrdit formou závazné přihlášky.

Zahájení:
Teorie dle domluvy. Informujte se u nás na termín. Možnost termínu - celoročně.
Praxe - Praktické ponory je možno uskutečnit dle domluvy u nás nebo na některé z našich akcí v Egyptě. Na tento kurz pokud není současně plánován jako pokračující s OWD je možno se přihlásit kdykoliv. Termíny záleží na vzájemné domluvě zájemců. Vhodné je absolvovat ve dvojici s Vaším buddym. Řadu úkolů budete provádět v teamu společně.

Individuální a skupinové termíny, další podrobné informace a Vaše dotazy můžete konzultovat osobně u instruktora.

Program:
Plánování ponorů,hloubkové ponory a jejich bezpečné provádění,potápění za omezené viditelnosti a v noci,základy podvodní navigace a další potřebné dovednosti dobrého potápěče.advowd_018_m.jpg Další fotky zde.

Délka:
Kurz bude trvat dle Vašich vstupních zkušeností a dovednosti 1-2 týdny či prodloužený víkend. Během této doby budou postupně probírána jednotlivá témata z přístrojového potápění a uskutečněny Vaše praktické ponory ve volné vodě.Po absolvování povinných modulů máte možnost individuálního studia a dokončení.Praktické ponory je možno též absolvovat na některé z našich akcí u moře.

Cíl:
Kurz potápění I.A.N.T.D. AOWD je určen certifikovaným potápěčům začátečníkům,kteří již získali určité zkušenosti s přístrojovým potápěním a mají zájem o prohloubení a zkvalitnění svých znalostí a dovedností ve výše jmenovaných tématech a zvýšení své současné potápěčské kvalifikace.Je určen především pro ty,kteří chtějí dosáhnout co možná nejvyšší přípravy k zajištění své bezpečnosti. Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky, která se skládá z teoretických a praktických znalostí získaných v kurzu, Vám bude uděleno AOWD osvědčení potápěče ve volné vodě včetně nástěnného diplomu a mezinárodní kvalifikační karty AOWD I.A.N.T.D.

Tento kurz je možno součastně rozšířit o další kvalifikaci AOWD/EANx (Nitrox)

Cena:
7.700,-Kč

Zahrnuje:
Výuku praktickou i teoretickou v průběhu celého kurzu.Plnění tlakových lahví.Vstupy do bazénu.Učební manuál AOWD (v češtině)který Vám zůstává a další materiálně technické pomůcky.

Nezahrnuje:
Předpokládá se vlastní výstroj.V případě potřeby Vám za poplatek zapůjčíme součásti výstroje které ještě nemáte vlastní.
Administrativní záležitosti - mezinárodní kvalifikační karta AOWD - certifikační poplatek 700,- Kč V případě zájmu skupiny máte možnost absolvování kurzu u moře.

Přihláška do kurzu

E-shop Internetový obchod

Facebook Facebook

Fotogalerie Přehled všech fotogalerií
Sraz našeho klubu a přátel aneb pravidelná potápěčská seance 2013.
Vstup do fotogalerie
Potápění pod ledem - leden 2013.
Vstup do fotogalerie
Otužování a potápění na Rumchalpě voda 6st, vzduch -10st.
Vstup do fotogalerie

Petr Král - UW fotografie

Ankety Přehled všech anket
Jak často potápíte?
Velmi často
  4562
Týdně
  3319
Měsíčně
  4163
Pouze o dovolené
  3440
Celoročně
  2922
Nepotápím
  3033

E-mail info E-mail info
Máte zájem být od nás více informováni?

Přidejte ikonu na Vaše stránky

<a href="http://www.deaws.cz" target="_blank"><img src="http://www.deaws.cz/images/deaws_ico.gif" width="88" height="31" border="0" alt="D.E.A.W.S. Centrum" title="D.E.A.W.S. Centrum" /></a>

Partneři

Abarex
Investiční a realitní společnost

Hotel a restaurace
Ladislav Šikola
Produktová fotografie, skenování, software